Модний макіяж - Які тенденції макіяжу

 

Модний макіяж Модний макіяж

 

 

 

Які тенденції макіяжу? Шість нових тенденцій макіяжу. Крок за кроком як зробити модний макіяж.

Крок за кроком модний макіяж:

1. Котячий погляд

Очі виділені чорним олівцем, при цьому губи залишаються легкими і непомітними.

Як це зробити?
Звичайно, спочатку треба з допомогою коригуючих засобів замаскувати всі недоліки на шкірі, і тільки після цього приступити до макіяжу очей. Обводимо очі чорним олівцем, замикаючи контур. Для макіяжу використовуємо розтяжку з трьох кольорів тіней Джинсовий синій.

Наносимо найсвітліші тіні від верхніх повік до брів, потім накладаємо середній тон тільки на верхнє віко, а також темний на зовнішню сторону. Розтушовуємо тіні за допомогою м'якого густого пензлика, пом'якшуючи тим самим переходи між кольорами. Тонким пензлем акуратно підводимо тінями середнього тону нижнє віко, злегка піднімаючи краєчок ока. Для сяйва очей можна додати трохи перламутру у внутрішній куточок. Наносимо туш з ефектом об’єму.

Для губ використовуйте блиск нейтральних тонів, уникайте яскравих губних помад, оскільки в поєднанні з виразними очима такий макіяж може виглядати вульгарно.

Для такого макіяжу відмінно підійде гладка зачіска, хвіст. Такий макіяж також відмінно виглядає в м'яких коричневих або золотих тонах, які можуть бути використані для денного макіяжу. Виграшним варіантом стане підбір тіней в поєднанні з кольором очей.

2. Фарфорове обличчя

У цьому макіяжі основний акцент зроблено на губи, при цьому вираз обличчя може здаватися штучним, але це зроблено навмисно. Макіяж підійде власницям блідої шкіри.

Як це зробити?
Спочатку треба усунути всі нерівності шкіри і вирівняти тон, для цього можна використовувати тональний крем з фарфоровим відтінком, він надає шкірі порцеляновий блиск, ніжну аристократичність і в кінці закріпити макіяж прозорою пудрою.

Рум'яна кольору Слива застосовується безпосередньо на верхню частину скул в напрямку від центру до скроні. Перед нанесенням помади скористайтеся прозорою основою для губ, щоб зберегти насиченість кольору, а потім нанесіть помаду темно-вершкового кольору, можна використовувати відповідний колір контурного олівця, для додання губам чіткості і виразності.

Нижнє повіко очей підводимо білим олівцем, на верхнє накладаємо тіні кольору абрикоса. Наносимо подовжуючу туш.

Волосся не слід перевантажувати гелями і пінками, воно повинно бути легким і повітряним. Жінка з таким макіяжем схожа на фею - легка, зворушуюча.

Такий макіяж чудово підійде власницям світлої шкіри, блондинкам.

3. Генеральна лінія

Повернемося до моди 50-х і згадаємо широку лінію вій.

Як це зробити?
Вирівнюємо колір шкіри, наносячи трохи світліший тон під очі.

На верхнє повіко нанесіть тіньову базу від внутрішнього куточка око за напрямком росту брів. Для стрілок можна використовувати як підводку для очей, так і чорний олівець, головне щоб лінія була рівною і бездоганною. Контур повинен бути замкнутим, а зовнішні куточки очей піднятими.

Після нанесення контуру, треба м'яким олівцем по лінії між кутом ока на верхній повіці і нижній, відзначити високу точку в зовнішньому куті ока. Об'єднати лінії, щоб вийшов трикутник, який акуратно затушовуємо. На верхнє віко наносимо перламутр або рідкі тіні. Звичайно, не забуваємо і про туш.

Такий макіяж підійде впевненим у собі жінкам, любителькам елегантного стилю.

4. Шоколадні коричневі і золоті повіки

Мода 80 - х років! Приверніть увагу до очей, губи й брови залишаються у фоновому режимі.

Як це зробити?
Спершу застосовуємо тональний крем - бежевий, він повинен бути на тон світліший від шкіри. Наносимо рум'яна на вилиці. На верхнє віко наносимо золотаві тіні від внутрішнього куточка очей і під брови.

Від зовнішніх куточків очей, аплікатором або тонким пензлем, наносимо коричневі тіні і ведемо лінію до початку росту брів. Підводимо нижнє віко коричневими тінями.

У внутрішній куточок нанесіть світло золотаві тіні, з легким переходом на нижнє віко. Підкоректуйте брови за допомогою коричневого олівця. Нанесіть туш коричневого кольору.

Такий макіяж особливо добре виглядає в поєднанні з блакитними очима.

5. Природний макіяж

Блідо-рожевий глянець легкого макіяжу.

Як це зробити?
Основним є вираз природного. Тональний крем кремового кольору, рум'яна абрикосово-рожеві надають обличчю свіжість і доглянутість. Для повік застосовуються тіні кремового кольору.

Тіні будуть дивитися майже непомітно і природно якщо підкреслити очі чорною тушшю. Роблячи такий макіяж, головну увагу зверніть на брови – підкоректуйте їх за допомогою коричневого олівця, використовуйте гель щоб зробити їх рівними і гладким. Для губ, виберіть помаду рожевий глянець.

Непомітний макіяж підходить жінкам, які мають сильні стихійні вирази.

6. Ретро з оранжево-червоними губами

Данина тридцятих років - елегантний макіяж, золоті тіні і яскраві губи.

Для обличчя використовуємо рідку основу. Нижні повіки підводимо білим олівцем, на верхні накладаємо тіні пісочно-жовтого кольору злегка розтушовуючи до брів, а також до внутрішнього куточка ока.

Для денного макіяжу вії можна підкреслити безколірним гелем, для вечірнього - чорною тушшю.

Губи підкреслюємо олівцем відповідного кольору і наносимо яскраву помаду.

Цей макіяж підійде шанувальницям клубів і вечірніх тусовок.

 

Архів статей про косметику

 
Дата оновлення розділів: Новини - 12.11.2008, Статті - 04.12.2008, Відгуки - 08.12.2008, Магазини - 16.11.2008

При копіюванні інформації активне посилання на сайт http://cosmetology.com.ua обов'язкове.


Rambler's Top100