Стиль одягу - стильний та красивий одяг

 

Стиль одягу Стиль одягу

 

 

 

 

 

Зустрічають за одягом. Кожен погодиться з тим, що від вбрання людини залежить і враження, яке вона справляє на інших, особливо при першій зустрічі. По тому, як людина вдягнена можна багато дізнатися про її характер та внутрішній світ.

Наш одяг впливає не лише на оточуючих, але й на нас самих, наш настрій і стиль поведінки. Часто одяг стає продовженням, частиною людської особистості. Змінюючи одяг можна стати іншою людиною. Військова, чи будь-яка інша форма дисциплінує, стриманий діловий костюм налаштовує на працю, а вечірнє плаття піднімає настрій, створює відчуття свята.

Часто ми неохоче змінюємо одяг, бо встигли його полюбити і він, як нам здається, приносить нам щастя. Дійсно, одна цікава особливість одягу – він може бути „щасливим” або – навпаки. Ми підсвідомо запам’ятовуємо відчуття, запахи, стан, у якому були, коли минулого разу вдягали цей одяг. І якщо тоді ми зазнали успіху, то кожного разу вдягаючи його, підсвідомо налаштовуємося на успішність.

Проте неприємності, поразки у підсвідомості також можуть бути пов’язані з одягом. Саме тому психологи радять позбутися або не вдягати речі, пов’язані з негативними переживаннями. Не варто також вдягати те, що носили, коли хворіли, поки не одужаєте.

Якщо хочете змінити своє життя, важливим моментом у цьому може стати зміна стилю одягу. А який стиль обрати? Обирайте самі:

Білизняний (Lingerie-Stil) - стиль в якому верхній одяг нагадує білизну: наприклад, топ-бюстгалтер або плаття-комбінації.
Вамп - одяг з відкритими плечима, часто плечі видно через прорізи в рукавах, нижче може проходити волан.
Вінтаж (Vintage-Look) – стиль одягу романтичний, для якого характерні одяг і аксесуари, неначе зі скрині бабусі.
Гарсон - строгий, «чоловічий» стиль в жіночому одязі, для нього характерні костюм-смокінг, пальта і піджаки чоловічого крою.
Гвардійський - строгий, схожий на військову уніформу одяг.
Гірлі (Girlie-Look) - одяг в стилі солістів групи «Спайс Герлз». Одяг цього стилю відрізняється, з одного боку, тінейджерською безпосередністю, з іншого - він сексуальний, комбінується з чобітьми на високій платформі.
Джангл - одяг в стилі «мілібарі».
Диско - для цього стилю одягу характерне все блискуче - «металеві» тканини, люрекс, лелітки, мішура, стрази і т. п.
Едвардіанський – для нього характерні акуратні однобортні закриті піджаки, жилети, вузькі брюки, казанки і хусточки в нагрудній кишені.
Етнічний - тканини, забарвлення, орнаменти і прикраси, орієнтовані на прикраси і орнаменти етнічних народів даної місцевості.
Звібел - багато шарів одягу, що видніється один з-під одного.
Імперський - стиль в одязі, для якого характерний прямий крій, падаючі вільними складками плаття і пальта, з сильно завищеною талією, що проходить відразу під грудьми.
Козачок – стиль заснований на елементах козачого костюма, з комірами-стійками, хутряними підпушеннями, застібками з перекидними петлями.
Камуфляж - одяг з тканин з маскувальним малюнком.
Канкан - головний елемент одягу цього стилю: кринолінові, прикрашені мереживами, спідниці за зразком спідниць танцівниць канкану в кабаре.
Кантрі - класичний британський, невимушений стиль в одязі, для нього характерні шерстяні матеріали - твід, традиційних забарвлень «гленчек» і «шотландка».
Карибський - спідниця, що облягає стегна і сильно розкльошена, пишна внизу.
Кармен – одяг з облягаючими спідницями, що розкльошуються від колін, прикрашеними широкими воланами, відкритими плечима.
Коледж - спортивно-охайний стиль одягу, блузи сорочкового крою, строгі плаття з білими комірцями, спідниці в складку, блайзери і трикотажні двійки.
Колор блокінг (Colour Blocking) – стиль одягу який передбачає використання прийому контрастних за кольором деталей або частин одягу.
Координати (Coordinates) - різні матеріали або предмети одягу, що координують один з одним за кольором, малюнком, фактурою і т.п.
Мао – довгий, закритий однобортний жакет з коміром-стійкою; для жінок це, костюм, брюки з жакетом.
Мілітарі або військовий - стиль, як в чоловічому, так і жіночому одязі, по образу військової уніформи, в сіро-зелених або оливкових тонах.
Морський - одяг для спорту і відпочинку, в основному, в біло-синій гамі, для цього стилю одягу характерні темно-сині блайзери, золоті ґудзики, білі брюки, кашкети і т.п.
Недбалий - цей стиль, має на увазі легку недбалість і складається в основному з універсальних елементів, що добре комбінуються з будь-яким одягом.
Оверсайз (Oversize-Look) - стиль, в якому прийнято носити речі, більші на декілька розмірів.
Овер/андер (Over/Under Look) – стиль одягу, що комбінує різні прості елементи одягу, наприклад, плаття завдовжки до литок і вузькі брюки.
Оп-арт – для цього стилю характерні геометричні, абстрактні орнаменти, яскраві, насичені, контрастні кольори.
Прозорий - одяг, повністю або частково зшитий з прозорих матеріалів, крізь які видно голе тіло або нижню білизна.
Пуританський - стриманий, лаконічний, непомітний, акуратний стиль одягу.
Ретро - використання в модифікованому вигляді елементів модних напрямів минулого.
Романтичний – стиль одягу, який характеризується використанням рюш, воланів, довгих летючих платтів з набивних бавовняних тканин з обтягуючим верхом.
Сафарі або колоніальний - спортивний стиль, характеризується використанням легких, стійких до зносу тканин бежевого, коричневого кольорів і кольору хакі, безліч накладних кишень зі складкою посередині, клапани і погони.
Слінки (Slinky-Look) – облягаючі фігуру плаття.
Сліт (Slit-Look) - стиль одягу, при якому під міді або максі спідницею з розстебнутою до висоти стегон передньою планкою надягають короткі шорти або міні спідницю.
Смокінг (Tuxedo Style) – стиль, що характеризується використанням смокінга в повсякденному житті, у тому числі і жіночому одязі.
Спортивний одяг (Sportswear) - вільний, не утруднюючий рухи одяг, призначений для повсякденного носіння і для відпочинку.
Топлес – стиль одягу, головна межа якого - голі або відкриті груди.
Фольклорний - стиль, що вбирає в себе елементи національних костюмів всього світу і сполучає їх в нове ціле.
Циган – стиль одягу орієнтований на стилізований костюм цигана, для нього характерні спідниці з воланами, шлейфами, блузи, прикрашені воланами, що зав'язуються на пупку, пишні прикраси.

Безумовно кожна жінка прагне мати свій неповторний стиль, проте потрібно пам’ятати – не одяг прикрашає людину, а людина одяг.

 

Архів статей про косметику

 
Дата оновлення розділів: Новини - 12.11.2008, Статті - 04.12.2008, Відгуки - 08.12.2008, Магазини - 16.11.2008

При копіюванні інформації активне посилання на сайт http://cosmetology.com.ua обов'язкове.


Rambler's Top100