Все про косметику

Ваш надійний провідник в світі кометики і парфумерії

Жіноче здоров’я

Насолоджуйтесь здоров’ям свого тіла сьогодні і зараз

Модні тенденції та краса

Бути красивою легко! Мода на всі випадки

На кухні

Готуємо смачно, швидко та з любов’ю

Психологія відносин

Все в ваших руках. Зміцніть свої відносини

Цікаво та корисно

Головна » Модні тенденції та краса

Малюнки на нігтях

Як швидко а головне красиво зробити малюнки на нігтях? Як підготувати нігті до нанесення малюнка? На ці та інші питання спробує відповісти майстер манікюру. Перш ніж перейти безпосередньо до нанесення малюнків, потрібно правильно підготувати нігті. Основне – сформувати довжину та форму нігтів, нігті можуть бути натуральними, чи сформованими за допомогою гелю чи акрилу, але не залежно від матеріалу вони мають бути рівними, необхідно за допомогою спеціальної пилочки усунути найменші нерівності на поверхні нігтя.

Після підготовки нігтів оберіть колір безпосередньо самого покриття, та колір малюнка, краще щоб колір малюнка був контрастний і добре виділявся на основному фоні, якщо обирати кольори близькі по кольоровій гаммі – малюнок зіллється з фоном.

Ми обрали малиновий колір для основного покриття та білий для малюнка. Отже розглянемо техніку One Stroke, яка застосовується для створення простих кіл та плавних переходів. Кола виглядають досить оригінально, а плавні переходи не обтяжують нігті та надають відчуття легкості.

Нанесіть на нігті основний колір, і лише після повного його висихання перейдіть до нанесення малюнка. Щоб приступити до роботи нам знадобиться спеціальний пензлик для нейл дизайну квадратної форми та палітра. Нанесіть на палітру фарбу якою ви будете наносити малюнок та наберіть невелику кількість фарби на пензлик таким чином, щоб з одного боку було більше фарби, зробіть декілька мазків по палітрі а потім впевненим рухом не відриваючи руки намалюйте півколо на нігті, результат нанесення такого малюнка ви можете бачити на фото. Щоб нанести такий малюнок на нігті знадобиться деяка практика, тому в наступних публікаціях ми розглянемо інші способи прикрасити нігті швидко та привабливо.

Ваш відгук:

Будьте ввічливі, пишіть по темі статті, СПАМ не пройде.